Вила Чобака
от гр. Девин и на 60 км от областния град Смолян. До вилата се стига по асфалтов път и като цяло пътищата в района са добре поддържани дори и през зимата.
Настаняване:
Вилата е новопостроена, изградена изцяло от дърво и се състои от два етажа, първият от които е на разположение на гостите, а на втория е жилището на стопаните. Стаите, които предлагаме са за 2-4 човека, имат самостоятелен вход, собствен санитарен възел и камина, безжичен интернет Wi-Fi, сателитна телевизия.
Общият капацитет за настаняване е 7 човека - четирима в мини апартамент и трима в стая 2+1.
Апартаментът се състои от две преходни стаи, разделени от плътна заключваща се врата. От входа му се влиза директно в стая с двойно легло, кухненски ъгъл и камина, а от нея - в по-малка стая с две единични легла и санитарен възел. Апартаментът е предвиден предимно за семейства с две деца или за четири човека, които са си близки помежду си, тъй като санитарният възел е към по-малката /вътрешна/стая с двете легла.
В съседство с апартамента е стаята 2+1 със спалня и широк, удобен за спане диван, който в разтегнато положение е с размерите на двойно легло, а в нормално положение се превръща в удобен кът с холна маса, където можете да си похапнете, да си почивате, да гледате телевизия или да се наслаждавате на пламтящата насреща камина. Тази стая е изключително подходяща за романтична почивка. Разполага със собствен вход и санитарен възел.
От стаите се излиза направо на двора – обширна поляна, заобиколена от три страни от река Триградска в най-красивия и участък. Отпред стаите са с изглед към пътя за с. Кестен и гъста елхова гора, а отзад – към реката и пещера, образувана в отвесната насрещна скала.
Хранене:
За тези от вас, които обичат сами да си приготвят храната, предоставяме лятна кухня с място за хранене към нея. Оборудвана е с хладилник, котлони на газ, барбекю на дървени въглища, кафе машина, мивка с постоянно налична топла вода, прибори и съдове за готвене и хранене. В село Триград, на 2км от вилата, има магазини за хранителни стоки, от които можете да си набавите хранителни продукти.
Можете да изпиете сутрешното си кафе в стаята, на полянката пред вилата или на специално построената за целта беседка над реката, наслаждавайки се на чистия въздух, зеленината, неспирния бряг на реката и кипящия в нея живот.
По предварителна уговорка от предната вечер предлагаме закуска, приготвена от натурални продукти местно производство. Можете да избирате между палачинки, банички, мекици, пържени филии и др., гарнирани със сирене, мед или конфитюр по избор и придружени от чай, кафе, мляко.
За обяд и вечеря можете да посетите намиращите се на пешеходно разстояние от вилата два ресторанта, които разполагат със сравнително богато меню от ястия и напитки, а в с. Триград има и няколко заведения за обществено хранене тип механа. Ако обичате прясна риба и не можете да си я уловите сами, има възможност да си закупите пъстърва от местните рибарници.
Озелененият и обезопасен двор на вилата е чудесно място за игра. Оборудван е с играчки, детски люлки и пясъчник.
Сервизно описание на обекта
Вила Чобака се намира на 2.1 км. по права линия от площад Триград. Сравнително близко са Ягодина, Девин и не на последно място Смолян. В пределите на Триград предлагаме да видите село Триград на 2.2 км. по въздух в права линия. Недалеч от Триград за харесващите природата насърчаваме да видят триградско ждрело на 3.8 км., пещерата Дяволското гърло на 4 км. и чудните мостове на 30.9 км. в права линия. На заинтересованите от история/култура/изкуство препоръчваме да видят Исторически музей Брацигово на 48.9 км. и тракийска крепост Заград на 29.9 км. по въздух в права линия.
Вила Чобака дава на своите туристи WI-FI интернет.
05 февруари 2025 до 06 февруари 2025 за една стая
промениИзбери дати за престой
скрий
тип стая |
общо за 1 нощувки |
сайт за резервация |
|
---|---|---|---|
Двойна стая Без хранене |
50 лв |
резервация | директно от хотела |
|
|||
Апартамент Без хранене |
70 лв |
резервация | директно от хотела |
|
Защо да се доверя на
Booking.com
?1. Винаги актуални цени и наличност в хотела
Можете да разберете дали има свободни стаи и цените им без обаждания и мейли.2. Без такса за резервация
Заплащате единствено в хотела. Booking не ви таксува.3. Бърза резервация
Резервирате сигурно за минути,без протяжни разговори и мейли.